Depo Ar Senukai: Plastikiniai Langai, Kuriuos Pasirinkti?

Kai kuriami namai ar atliekamas remontas, vienas iš esminių sprendimų yra tinkamų plastikinių langų pasirinkimas. Tai – svarbus žingsnis, nulemiantis ne tik patalpų estetiką, bet ir jų funkcionalumą. Tinkamai parinkti langai padeda išlaikyti šilumą žiemą ir vėsinimą vasarą, taip padedant mažinti energijos sąnaudas. Be to, kokybiški langai gali žymiai sumažinti išorinio triukšmo lygį, užtikrindami ramybę jūsų namuose. Yra daugybė langų modelių ir konstrukcijų, todėl kiekvienas namų savininkas gali atrasti tai, kas labiausiai atitinka jo asmeninius poreikius ir namų architektūrinį stilių.

Rinkoje veikia daugybė langų tiekėjų, tačiau itin populiarūs tarp Lietuvos gyventojų yra „Depo“ ir „Senukai“ – prekybos tinklai, siūlantys platų įvairių gamintojų plastikinių langų asortimentą. Siekiant suprasti, kokie langai yra prieinami ir kokiomis kainomis, svarbu atlikti rinkos apžvalgą, kuri atskleistų šiuo metu vyraujančius kainų rėžius. Priklausomai nuo langų matmenų, profilio, stiklo paketo ir papildomų savybių, kainos gali svyruoti nuo keleto šimtų iki kelių tūkstančių eurų už vienetą. Pavyzdžiui, standartinio matmenų plastikinis langas su dvigubu stiklo paketu gali kainuoti apie 200-300 Eur, o aukštesnės klasės, didesnio dydžio ar papildomų funkcijų, pvz., triukšmą izoliuojantis ar apsauginis langas, gali siekti ir 1000 Eur ar daugiau.

Žinoma, svarbu ne tik įsigyti tinkamus langus, bet ir atsižvelgti į jų montavimo kokybę bei teikiamas garantijas, kurios taip pat gali turėti įtakos galutinei pasirinkimo vertei. Šiame straipsnyje mes detaliau pereisime per svarbius aspektus, kuriuos reikia apsvarstyti renkantis plastikinius langus, ir paliestime kainų tematiką, remdamiesi naujausiais duomenimis iš „Depo“ ir „Senukai“ prekybos tinklų.

Plastikinių langų svarba ir pasiūla rinkoje

Plastikiniai langai – tai namų komforto ir energetinio efektyvumo dalis. Jie padeda išlaikyti šilumą žiemą ir vėsusį orą vasarą, taip pat apsaugo nuo triukšmo iš lauko. Be to, plastikiniai langai yra lengvai prižiūrimi ir gali tarnauti ilgai, jeigu yra aukštos kokybės. Šiuolaikinėje rinkoje dvi garsios parduotuvės, „Depo“ ir „Senukai“, siūlo platų plastikinių langų asortimentą.

„Depo” langų pasiūla

„Depo“ parduotuvėje pirkėjai gali rasti įvairių dydžių ir formų plastikinius langus. Dažniausiai siūlomi langai yra pagaminti iš kokybiško PVC, kuris užtikrina ilgaamžiškumą bei puikias izoliacines savybes. „Depo“ parduotuvių tinklas teikia informaciją apie gamintojus ir siūlo produktus, turinčius tarptautinius kokybės sertifikatus.

 • Įvairios dizaino galimybės, pritaikytos skirtingiems interjero stiliams.
 • Techninės savybės, atitinkančios nustatytus standartus dėl šilumos ir garso izoliacijos.
 • Ilgaamžiškumas ir atsparumas nepalankioms oro sąlygoms.
 • Garantijos, suteikiančios vartotojui papildomą pasitikėjimą įsigytų langų kokybe.

Klientai taip pat vertina „Depo“ teikiamas paslaugas, pavyzdžiui, montavimą ar nemokamas konsultacijas renkantis langus. Kainos priklauso nuo pasirinkto lango specifikacijų, pavyzdžiui, dydžio ir stiklo paketo tipo, tačiau „Depo“ siūlo konkurencingas kainas ir akcijas.

„Senukai” langų pasiūla

„Senukai“ – kita didelė parduotuvė Lietuvoje, prekiaujanti langais. Jų asortimente taip pat dominuoja PVC langai, kurie pasižymi panašiomis charakteristikomis kaip ir „Depo“ siūlomi produktai. „Senukai“ pirkėjams siūlo platų langų pasirinkimą:

 • Variacijos tarp skirtingų profilių ir stiklo paketų, leidžiančios klientui rasti optimaliausią variantą.
 • Gamintojų įvairovė, suteikianti galimybę rinktis iš plataus gamintojų spektro.
 • Paslaugos, tokios kaip pristatymas, montavimas ar techninės konsultacijos.
 • Garantijos laikotarpis, kuris užtikrina klientui gamintojo pasitikėjimą savo produktu.

Kainodara „Senukų“ parduotuvėse yra panaši į „Depo“ ir taip pat gali svyruoti priklausomai nuo akcijų, sezoninių pasiūlymų, bei konkretaus produkto ypatybių. Klientų aptarnavimas yra vienas iš raktinių „Senukų“ veiklos aspektų, todėl pirkėjai turėtų jaustis patogiai, gaudami reikiamą pagalbą renkantis tinkamą produktą.

Norint rasti tinkamus plastikinius langus, rekomenduojame atsižvelgti į savo namų poreikius ir norimas savybes. Visada yra pravartu apsilankyti tiek „Depo“, tiek „Senukų“ parduotuvėse, lyginant kainas, paslaugas ir produktų asortimentą, kad galėtumėte priimti geriausią sprendimą savo namams. Priklausomai nuo jūsų biudžeto ir reikalavimų, galite rasti kokybiškus langus, kurie atneš komfortą, energijos taupymą ir estetinį patobulinimą jūsų būstui.

Kainos ir montavimo paslaugos: „Depo” prieš „Senukai”

Kai atėjus laikui atnaujinti savo namų langus, svarbu ne tik išsirinkti tinkamus langus, bet ir įvertinti, kur juos pirkti bei montuoti. Šiame straipsnyje palyginsime prekybos centrus „Depo” ir „Senukai”, aptardami jų siūlomų langų kainas ir montavimo paslaugas. Siekime išsiaiškinti, kaip palyginti šias paslaugas, atsižvelgiant į kainos ir kokybės santykį.

Langų asortimentas ir kainos

Renkantis naujus langus, pirkėjams svarbu žinoti įvairovę ir kainų diapazoną. Abu prekybos centrai siūlo platų langų asortimentą, pradedant standartiniais plastikiniais langais ir baigiant aukštos kokybės mediniais ar aliuminiais langais. Kainos svyruoja priklausomai nuo langų dydžio, medžiagos ir gamintojo. Svarbu paminėti, kad „Senukai” dažnai organizuoja įvairias akcijas, kurios gali sumažinti langų kainas, o „Depo” pasižymi nuolaidų kortelių sistema, kuri taip pat gali suteikti papildomą nuolaidą.

Montavimo paslaugų palyginimas

Montavimo kokybė yra ne mažiau svarbi už pačių langų kokybę. Tiek „Depo”, tiek „Senukai” siūlo langų montavimo paslaugas, tačiau į kainą įtrauktų paslaugų įvairumas gali skirtis. „Senukai” montavimo paslaugas teikia per išorines rangos firmas, tuo tarpu „Depo” siūlo montavimą atliekančius savo specialistus. Montavimo kaina priklauso nuo objekto sudėtingumo ir langų skaičiaus, todėl prieš priimant sprendimą būtina gauti išsamią pasiūlymų sąmatą.

Pagrindiniai kriterijai renkantis paslaugas

 • Palyginkite langų medžiagų bei profilių kokybę.
 • Atkreipkite dėmesį į šilumos ir garso izoliacijos charakteristikas.
 • Įvertinkite gamintojo reputaciją ir vartotojų atsiliepimus.
 • Ištirkite montavimo garantijas ir požiūrį į galimą garantinį aptarnavimą.
 • Užsiklausinėkite apie aptarnavimo laikotarpį ir atitikimą statybų reglamentams.
 • Nepamirškite paklausti apie galimas papildomas išlaidas, kurios gali atsirasti montavimo metu.

Renkantis langus ir montavimo paslaugas, labai svarbu ne skubėti ir įvertinti visus aspektus. Tai padės išvengti galimų nesklandumų ateityje ir leis mėgautis ilgalaikėmis ir kokybiškomis prekėmis ir paslaugomis.

Vartotojų atsiliepimai ir patarimai perkant langus

Rinkoje šiandien galima rasti daugybę įvairių langu tipų, todėl renkantis tinkamus langus vartotojai dažnai pasikliauja ne tik savo asmenine patirtimi, bet ir kitų pirkėjų atsiliepimais bei patarimais. Apžvelgus įvairius vartotojų atsiliepimus ir patarimus, susijusius su langų pirkimu iš populiarių prekybos vietų, pvz., „Depo” ir „Senukų”, galima susidaryti išsamesnį vaizdą apie tai, ko galima tikėtis ir į kuriuos aspektus reikėtų atkreipti ypatingą dėmesį.

Vartotojų vertinimai

 • Vartotojai teigiamai įvertino personalo konsultacijas pirkimo metu, nurodydami, kad specialistai yra gerai susipažinę su siūlomais produktais ir yra pasirengę padėti išsirinkti.
 • Dažnai buvo akcentuojama kokybės ir kainos santykis, pabrėžiant, kad už konkurencingą kainą galima įsigyti ilgaamžius ir energetiškai efektyvius langus.
 • Teigiamų atsiliepimų sulaukė ir pristatymo paslaugos – langai dažniausiai būna pristatomi laiku ir tinkamai supakuoti, tačiau kartais pirkėjai patyrė nedidelių pristatymų vėlavimų ir rekomenduotų būti pasiruošus tam.
 • Vartotojai taip pat palankiai vertino galimybę pasirinkti langus pagal individualius išmatavimus arba dizainą, nurodant, kad tai leidžia geriau pritaikyti produktą prie savo namų interjero ir išorės.

Svarbūs patarimai pirkėjams

 • Būtina atkreipti dėmesį į langų technines charakteristikas ir pasirinkti tinkamus energinio naudingumo koeficientus, atitinkančius namų šilumos izoliacijos lygį.
 • Svarbu iš anksto apgalvoti, kokie langų atidarymo mechanizmai bus patogiausi naudojimui, nes tai gali lemti vėlesnį langų patogumą ir funkcionalumą.
 • Pirkėjai rekomenduoja neskubėti pasirinkti pirmo pasitaikiusio langų varianto ir palyginti kainas bei pasiūlymus iš skirtingų tiekėjų.
 • Įsigyjant langus, ypač svarbu yra garantinis ir pogarantinis aptarnavimas: svarbu išsiaiškinti, kaip ir kiek laiko bus galima gauti reikiamą techninę pagalbą ar atsargines dalis.

Remiantis vartotojų patirtimis, galime matyti, kad langų pirkimas yra atsakingas sprendimas, kuriam įtakos turi daug skirtingų veiksnių. Vartotojai ragina būti atidžius, išnagrinėti įvairias galimybes ir pasinaudoti specialistų patarimais, kad rastumėte geriausiai jūsų poreikius atitinkančius langus.

Kaip pasirinkti plastikinius langus: išsami gida

Kai atėjus laikui atnaujinti namų langus, daugelis susiduria su klausimu – kaip išsirinkti tinkamus plastikinius langus? Šis sprendimas nėra paprastas, atsižvelgiant į tai, kad langai yra svarbus namų konstrukcijos elementas, kuris įtakoja tiek energijos taupymą, tiek patalpų komforto lygį. Tad šiame straipsnyje aptarsime esminius veiksnius, į kuriuos reikėtų atsižvelgti renkantis plastikinius langus.

Langų dydis

Pirmas žingsnis – nuspręsti, koks langų dydis yra reikalingas. Dydis priklauso ne tik nuo sienos angos matmenų, bet ir nuo to, kiek šviesos norime įleisti į patalpą. Turėkite omenyje, kad didesni langai įleis daugiau šviesos, bet ir bus brangesni.

Atidarymo mechanizmai

Langų atidarymo mechanizmai gali būti įvairūs: varstomi, pakeliami, stumdomi ar sulankstomi. Verta apsvarstyti, kas bus patogiausia jūsų namų išdėstymui ir kasdieniui naudojimui.

Stiklo paketo storis

Renkantis plastikinius langus, svarbu atkreipti dėmesį į stiklo paketo storį. Dviejų arba trijų stiklų paketai yra įprasti pasirinkimai. Trijų stiklų paketai geriau išsaugo šilumą ir mažiau praleidžia triukšmą, tačiau yra brangesni nei dviejų stiklų paketai.

Profilio klasė

Langų profilių klasės taip pat labai svarbios. Profilis yra plastikinės langų dalis, kurioje yra įstiklinta stiklo paketas. Klases lemia profilio storis, kamerų skaičius ir medžiagų kokybė. Aukštesnės klasės profilis garantuos geresnes šilumos ir garso izoliacijos savybes.

Kiti faktoriai

Be aukščiau išvardytų veiksnių, svarbu atsižvelgti į kokybės ir kainos santykį, langų gamintojo reputaciją, garantijas ir aptarnavimo paslaugas po pirkimo. Taip pat nepamirškite, kad plastikinių langų montavimas yra ne mažiau svarbus už patį langą, todėl pasirinkite patikimą montuotoją.

Renkantis plastikinius langus į kainas žiūrėti reikia atsargiai, nes jos gali labai svyruoti atsižvelgiant į aukščiau minėtus faktorius. Pateikti tikslias kainas be konkrečios situacijos analizės yra sunku. Tačiau galime pastebėti, kad bendra tendencija rodo, jog aukštesnės kokybės langai bus brangesni, taip pat didesni ir technologiškai pažangesni langai kainuos daugiau nei standartiniai modeliai. Visada rekomenduojama gauti kelias išsamias sąmatas iš skirtingų tiekėjų, kad galėtumėte geriau suprasti rinkos kainų intervalą.

Plastikinių langų pasirinkimas: ką reikėtų žinoti?

Kuomet atėjus metas keisti langus savo namuose ar bute, daugelis iš mūsų susiduria su pasirinkimo iššūkiu. Plastikiniai langai, dėl savo šilumos ir garso izoliacinių savybių, patvarumo ir prieinamos kainos, dažnai tampa pirmuoju pasirinkimu. Tačiau, kaip išsirinkti tinkamus plastikinius langus? Šiame straipsnyje pabandysime išdėstyti svarbiausius aspektus, kuriuos vertėtų apsvarstyti renkantis šiuos statybinius elementus.

Kokybė virš visko

Renkantis plastikinius langus pirmenybę reikėtų teikti jų kokybei. Tai reiškia, kad vertėtų atidžiai išnagrinėti langų profilius, stiklo paketus ir furnitūrą. Svarbu, kad langai būtų pagaminti iš kokybiško PVC, o profilio kamerų skaičius atitiktų Jūsų būsto šilumos izoliacijos poreikius. Taip pat reikėtų išsiaiškinti, ar gamintojas suteikia garantijas ir kaip ilgai jos galioja.

Patikimumas ir ilgaamžiškumas

Langų patikimumas ir ilgaamžiškumas yra ne mažiau svarbūs nei kokybė. Todėl ieškodami tinkamo tiekėjo, pasidomėkite ir kitų vartotojų atsiliepimais. Itin naudinga bus sužinoti, ar įmonė turi patirties gamyboje, montavime ir ar laikosi nustatytų standartų. Geri langai yra tie, kurie sugeba išlaikyti savo funkcionalumą ir estetinę išvaizdą per ilgus metus, nepriklausomai nuo oro sąlygų.

Kaina ir kokybės santykis

Nors kaina dažnai yra vienas iš lemiamų veiksnių renkantis langus, vertėtų atsiminti, jog pernelyg žema kaina gali reikšti prastesnę kokybę. Šiuo atveju rekomenduojama pasidomėti vidutinėmis rinkos kainomis ir jas lyginti su pasirinkto tiekėjo siūlomomis sąlygomis. Čia svarbu rasti balansą tarp prieinamos kainos ir patvarumo garantijų, nes tai ilgainiui leis sutaupyti ne tik pinigų, bet ir laiko.

 • Galutinės rekomendacijos:
  Pateiksime galutines mintis bei rekomendacijas, kurios padės skaitytojui priimti informuotą sprendimą. Pabrėšime, kad renkantis plastikinius langus reikia atsižvelgti ne tik į kainą, bet ir į kokybę, patikimumą bei ilgaamžiškumą.

Svarbiausia, renkantis plastikinius langus, yra neatiduoti pirmenybės vien tik jų kainai, nes kokybiški ir ilgaamžiai langai yra investicija į Jūsų namų komfortą, energetinį efektyvumą ir estetiką ilgam laikui. Taigi, svarbus ne tik pirkimo momentas, bet ir tolesnis langų tarnavimas. Atidžiai išnagrinėti visus aspektus ir protingai atliktas pasirinkimas leis mėgautis namų šiluma ir ramybe daugelį metų.

Kaip išsirinkti langus: palyginame „Depo“ ir „Senukų“ pasiūlymus

Kiekvienas namų šeimininkas anksčiau ar vėliau susiduria su būtinybe keisti langus. Tai – ne tik estetinis, bet ir funkcionalus atnaujinimas, turintis įtakos šilumos išsaugojimui ir triukšmo izoliacijai. Tarp daugelio pardavėjų Lietuvoje, „Depo“ ir „Senukai“ išsiskiria kaip dideli prekybos centrai, siūlantys platų langų asortimentą. Šiame straipsnyje palyginsime šių dviejų parduotuvių pasiūlymus ir patarsime, kaip pasirinkti tinkamus langus Jūsų namams.

Langų asortimentas ir kokybė

Kiekvienoje minėtoje parduotuvėje langai skiriasi pagal kainą, kokybę ir gamintoją. „Depo“ siūlo daugybę įvairių langų variantų, pradedant ekonomiškais plastikiniais langais ir baigiant prabangesniais mediniais ar medžio plastiko kompozito (MPC) langais. „Senukai“ taip pat pateikia platų langų asortimentą ir papildomai akcentuoja ekologiškų ir aukštos energinės klasės langų pasirinkimą.

Kainų lyginimas

Kainos abiejose parduotuvėse skiriasi priklausomai nuo langų charakteristikų – išmatavimų, profilio, stiklo paketo, atidarymo mechanizmo ir pan. Siekiant gauti tiksliausią kainos informaciją, rekomenduojama susisiekti tiesiogiai su pardavėju arba pasinaudoti internetinėmis kainų skaičiuoklėmis. Tačiau bendra tendencija rodo, kad „Depo“ dažnai siūlo biudžetinius langų variantus, o „Senukų“ kainos gali būti šiek tiek aukštesnės, atsižvelgiant į siūlomų produktų kokybę ir ekologiškumą.

Patariame atkreipti dėmesį

 • Prieš perkant langus, verta įvertinti jų energinį efektyvumą – tai leis sutaupyti šildymo išlaidas ilguoju laikotarpiu.
 • Triukšmo izoliacija – gyvenate šalia gatvės su dideliu eismo srautu? Rinkitės aukštos kokybės stiklo paketus.
 • Langų saugumas – jei gyvenate pirmuose aukštuose arba namuose su mažais vaikais, rinkitės langus su papildomomis saugumo funkcijomis.
 • Aplinka – rūpintis gamta yra svarbu, todėl vertėtų apsvarstyti ekologiškus langų variantus.
 • Langų montavimas – svarbu įsitikinti, kad montavimą atliks kvalifikuoti specialistai, garantuojantys darbo kokybę.

Renkantis naujus langus, svarbu ne tik jų kaina, bet ir kokybė, funkcionalumas bei tvarumas. Tiek „Depo“, tiek „Senukai“ siūlo platų langų asortimentą skirtingoms reikmėms, tačiau galutinis pasirinkimas turėtų atitikti Jūsų asmeninius poreikius ir gyvenimo būdą. Remiantis šiais patarimais, turėtumėte lengviau atrasti optimalų langų variantą, kuris tarnaus ilgai ir patikimai.